0
Brak ulubionych mieszkań
Ulubione mieszkania

Inwestycja położona w historycznej dzielnicy Gdańska – Morenie.

Gdańska Morena, to lokalizacja o niezwykłym rodowodzie i historii, którą można odkrywać podziwiając dawną zabudowę miasta znajdującą się zaledwie 5km od inwestycji.  Osiedlają się tutaj zarówno rodziny z dziećmi jak i młode osoby dopiero zaczynające karierę zawodową. Bliskość Uniwersytetu Medycznego, Politechniki oraz Parku Naukowo-Technologicznego czyni z niej idealne miejsce do rozwoju naukowego i zawodowego. W zasięgu 10 minutowego spaceru po okolicy dostępna jest pełna infrastruktura tj. szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, place zabaw, apteki, ośrodki zdrowia oraz Galeria Morena. Okolica jest miejscem przyjaznym zarówno dla singli, rodzin z dziećmi jak i przedsiębiorców.

Gdański Uniwersytet Medyczny
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3a
5 min
Politechnika Gdańska
ul. Narutowicza 11
5 min
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
ul. Trzy Lipy 3
1 min
Gdańsk Stare Miasto
ul. Targ Drzewny 9
10 min
SurfBurger Morena
ul. Jaśkowa Dolina 101
2 min
North Fish
ul. Schuberta 102A
2 min
Restauracja Włoszczyzna Morena
ul. Myczkowskiego 1
3 min
Restauracja Di Amadeo
ul. Zofii Nałkowskiej 3
3 min
Nabogato Sushi Bar
ul. Stanisława Lema 4
3 min
Sayuri Sushi
ul. Rakoczego 9
4 min
C.H. Morena
ul. Schuberta 102A
2 min
C.H. Manhattan
Al. Grunwaldzka 82
7 min
Park Jaśkowej Doliny
Gdańsk
4 min
Trójmiejski Park Krajobrazowy
Gdańsk
10 min
Zielona plaża z miejscem do grillowania
ul. Królewskie Wzgórze, 80-283
7 min
Lidl
ul. Rakoczego 21
3 min
Biedronka
ul. Paderewskiego 9
3 min
Biedronka
ul. Piecewska 26
3 min
Netto
ul. Rakoczego 13
3 min
Paczkomat InPost
ul. Morenowa 15
4 min
Przystanek autobusowy Park Naukowo - Technologiczny 02
1 min
Przystanek autobusowy Kurpińskiego 02
2 min
3 Lipy
ul. 3 Lipy 2

SPOKOJNA MORENA

Inwestycja 3 Lipy położona jest w spokojnej i urokliwej dzielnicy Gdańsk Morena. Zaledwie kilka minut od Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego. W najbliższej okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, puby oraz bogata oferta handlowo-usługowa w Galerii Morena. Jesteś jednocześnie tylko 10 minut od gdańskiej starówki. Lokalizacja sprzyjająca dla turystów, studentów oraz osób pracujących. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Gdański Park Naukowo-Technologiczny – przestrzeń biurowa wielu firm i korporacji oraz strefa coworkingowa dla osób pracujących zdalnie.

Zlokalizowanie przystanków autobusów dziennych i nocnych w pobliżu motywuje do pozostawienia samochodu w garażu i przemieszczania się po Trójmieście komunikacją miejską. Liczne ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku i wycieczek na plażę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub zostaw numer telefonu lub email. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły inwestycji.

  Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie rozwiń Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe:
  *zgoda obowiązkowa

  Biuro sprzedaży

  Adres
  Al. Gen. J. Hallera 132/252
  80-416 Gdańsk
  Godziny
  Poniedziałek–Piątek
  9.00-17.00
  +48 512 729 729